Čtenářská anketa Osobnost roku Ústeckého kraje má vítěze

Druhý ročník čtenářské ankety Osobnost roku Ústeckého kraje 2012, kterou uspořádal Metropol za podpory Skupiny ČEZ a dalších partnerů, už má své vítěze ve všech čtyřech vypsaných kategoriích.  S výsledky se v úterý 15. ledna seznámila porota, složená z představitelů kraje, měst, obcí a podnikatelských subjektů.

Prozradíme, že se letošního ročníku oblíbené ankety zúčastnilo o 30 procent víc hlasujících čtenářů, než v roce 2011, což všichni kvitovali s povděkem. Porotci se shodli také na tom, že je dobré v anketě pokračovat i v dalších ročnících. Veřejnost má tak možnost  blíže poznat skromné lidi, kteří dávají své síly, zkušenosti a um ve prospěch obyvatel Ústeckého kraje a posilují jeho dobré jméno v rámci ČR. Oficiální vyhlášení vítězů se uskuteční 7. února na slavnostním večeru, spojeném se šestou Metropol párty na zámečku Větruše v Ústí nad Labem. Čtenáři Metropolu se s výsledky ankety seznámí ve druhém letošním čísle Metropolu, které vyjde ve všech krajích Čech 22. února. 

Popisek k fotografii:  Na snímku zleva: Primátor města Chomutova Jan Mareš, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, ředitel vydavatelství Jiří Morštadt, tisková mluvčí Spolchemie Marie Logrová, starosta Dubí Petr Pípal, personální ředitel AGC Flat Glass Czech Libor Sehnal a šéf oddělení marketingu a propagace společnosti Český porcelán Dubí Jiří Popovský. Setkání se ještě zúčastnili mluvčí Skupiny ČEZ severní Čechy Soňa Holingerová, náměstek primátora Teplic Hynek Hanza, ředitel ČRO Sever Milan Knotek a prokurista společnosti VHS Teplice Libor Hort. 
 
Text a foto: Metropol