Do dárkových balíčků v MYJÓMI obstarají a zabalí prakticky cokoli

Líbil by se vám pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery dárkový balíček, který opravdu potěší? Není nic lehčího než se obrátit na obchodní zástupce MYJÓMI družstva invalidů, kde mají s těmito činnostmi letitou praxi. Vytvářejí balíčky přímo na míru, aniž byste si sami museli zajistit jejich obsah, pokud vyloženě nechcete. Nebo si můžete dodat pouze část toho, co v balíčku chcete mít, například z vašich vlastních produktů.

Originální čepice, šátky a ponožky 
Šikovné ruce zaměstnanců kompletačních dílen MYJÓMI, které aktuálně po celé republice zaměstnávají na pět stovek lidí, do balíčků mohou naaranžovat přímo výrobky ze šicích nebo pletací dílny družstva, jako jsou originální Betelné šátky s nanofiltrem a čepice s potiskem na přání či neméně jedinečné ponožky s vypletenými logy, nápisy i obrázky, taktéž podle požadavku zákazníka. Anebo cokoliv jiného. Kupříkladu produkty ze spolupracujících sociálních podniků či výrobky dalších společností, z nichž si je možné vybrat i na základě nabídky obchodní brožurky, kterou vám obchodní zástupci nezávazně poskytnou.

Obsah balíčků podle přání
Není tak problém dodat třeba prvotřídní a v českém sociálním podniku praženou jihoamerickou nebo jihoafrickou výběrovou kávu, mletou i zrnkovou, nebo dárkově zabalenou českou čokoládu v papírových psaníčkách pod vaší značkou, ale i řadu dalších výrobků, které vás napadnou. Jako obsah balíčků se tak dají dojednat třeba i kvalitní čaje, marmelády, paštiky, sušené ovoce, bylinkové soli, alkohol v podobě vína, sektu, likérů, pálenek či limitovaných edicí pivních speciálů, ale třeba i vonné svíčky, kosmetika tělová či dekorativní a mnoho dalších výrobků. 

Krabičky, kazety, dárkové koše
A v čem a jak budou vámi vybrané produkty zabalené, aby celkový dojem z dárkového balíčku byl už na první pohled na jedničku? I v tomto případě je to podle vkusu zákazníka a samozřejmě záleží i na tom, zda jsou balíčky určeny k Vánocům, Velikonocům, celoroční prezentaci firmy, narozeninám či jiným speciálním příležitostem. V nabídce obalového materiálu MYJÓMI jsou různé ozdobné sáčky, krabičky, kazety, ale i dárkové koše, navíc doplněné naaranžovanou přírodní nebo barvenou dřevitou vlnou, také z produkce družstva. O tom, že je o balíčky mezi zákazníky zájem, svědčí i loňský několikanásobný meziroční nárůst u vánočních balíčků, jimiž firmy obdarovávaly svoje zaměstnance a obchodní partnery.

V MYJÓMI chystají balíčky rádi
Protože MYJÓMI družstvo invalidů zaměstnává kolem 95 procent osob se zdravotním znevýhodněním, tak i dárkové balíčky mohou firmy odebírat formou náhradního plnění. Škála produktů je každoročně rozšiřována a navíc právě tvorba originálních, vkusných a úhledně zabalených balíčků s různými produkty patří k nejoblíbenější zaměstnaneckým činnostem. I v tomto ohledu jsou zaměstnanci MYJÓMI nezpochybnitelným důkazem, že i lidé se zdravotním hendikepem, kteří mají o práci skutečný zájem, za vhodně nastavených pracovních podmínek dovedou vyprodukovat kvalitu.