Právě se nacházíte:

Dopravní nehoda a požár

*Územní odbor Litoměřice*/dopravní nehoda/25.10. 10:35 Hasičská jednotka HZS PS Roudnice nad Labem vyjela k dopravní nehodě osobního auta u Roudnice nad Labem ve směru na Litoměřice asi 1 km za mostem.

 

*Územní odbor Litoměřice*
/dopravní nehoda/

25.10. 10:35 Hasičská jednotka HZS PS Roudnice nad Labem vyjela k dopravní nehodě osobního auta u Roudnice nad Labem ve směru na Litoměřice asi 1 km za mostem. Auto bylo převrácené na střechu v poli zhruba 10m od vozovky. Zraněnou řdičku odvezla zdravotnická záchranná služba. Jednotka odpojila akumulátor a otočila auto na kola. Místo bylo předáno Policii ČR.

*Ústí nad Labem*
/pálení kabelů/

25.10. 2:54 Na linku tísňového volání byl oznámen požár v neobydleném domě v ulici Na Nivách v Ústí nad Labem. K požáru vyjela jednotka HZS PS Ústí nad Labem. Na místě bylo zjištěno, že se jedná o vypalování kabelů. Hasiči oheň lokalizovali v 3:11 a zlikvidovali v 3:26.

/požár vedení pod dlažbou/

24.10. 17:07 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří přívod elektřiny pod zámkovou dlažbou v Stroupežnického ulici v Ústí nad Labem. Na místo vyjela jednotka HZS PS Ústí nad Labem. Jednalo se o zkrat vedení na patě domu před vstupem do hlavního rozvaděče. Hasiči odkryli dlažbu a zkontrolovali rozvaděč. Požár byl lokalizován v 17:18 a zlikvidován v 17:24. Oznamovatel kontaktoval elektrikáře.