Dopravní nehoda, únik benzínu, požár...

Ústí nad Labemúnik benzínu18.11. 2011 Hasičská jednotka HZS PS Ústí nad Labem vyjela do Brandtovy ulice v Ústí nad Labem – Severní Terase. Z osobního auta na parkovišti tam unikal benzín. Jednotka únik zasatvila a vzniklou skvrnu o rozměrech 3x3m zlikvidovala pomocí sorbentu.

Ústí nad Labem
únik benzínu
18. 11. 2011 Hasičská jednotka HZS PS Ústí nad Labem vyjela do Brandtovy ulice v Ústí nad Labem – Severní Terase. Z osobního auta na parkovišti tam unikal benzín. Jednotka únik zasatvila a vzniklou skvrnu o rozměrech 3x3m zlikvidovala pomocí sorbentu.

Územní odbor Litoměřice
požár na skládce
17. 11. 17:06 Hasičská jednotka HZS PS Litoměřice vyjela na skládku u obce Trnovany, odkud bylo hlášeno, že jsou vidět plameny. Jednalo se o dvě malá ohniska. Hasiči je zlikvidovali vysokotlakým vodním proudem v 17:24.

Územní odbor Děčín
požár sazí v komíně
17. 11. 18:03 Hasičská jednotka sboru dobrovolných hasičů Chřibská vyjela k požáru sazí v komíně v obci Chřibská. Jednalo se o požár sazí ve spodní části komína. Hasiči požár zlikvidovali v 19:08. Dnes se má na místo dostavit kominická firma a komín znovu zkontrolovat.

Územní odbor Chomutov
dopravní nehoda
17. 11. 1:56 Hasičská jednotka HZS PS Chomutov vyjela k dopravní nehodě osobního auta na silnici č. 13. u Chomutova ve směru na Jirkov u odbočky k Lesoparku. Auto bylo převrácené na střechu. Na místě byla Policie ČR. Hasiči uklidili vozovku.

Územní odbor Litoměřice
dopravní nehoda
17. 11. 0:35 Hasičská jednotka HZS PS Roudnice nad Labem vyjela k dopravní nehodě osobního auta u obce Straškov – Vodochody. Pči nehodě jeden člověk zemřel. Hasiči provedli protipožární opatření.