Právě se nacházíte:

Dopravní nehody a požáry

Ústí nad Labem dopravní nehoda 13. 2. 10:53 Na linku tísňového volání byla hlášena dopravní nehoda u železničního mostu v Ústí nad Labem. K nehodě vyjela jednotka HZS PS Ústí nad Labem. Jednalo se o dopravní nehodu dvou osobních aut. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči provedli protipožární opatření a odstraňovali vyteklý olej z vozovky. Byl uzavřen jeden jízdní pruh. Dopravu řídila Policie ČR. Územní odbor Žatec požár přístavku 13. 2. 10:44 Jednotka HZS PS Podbořany vyjela k požáru v Železniční ulici v Kryrech.

Ústí nad Labem
dopravní nehoda

13. 2. 10:53 Na linku tísňového volání byla hlášena dopravní nehoda u železničního mostu v Ústí nad Labem. K nehodě vyjela jednotka HZS PS Ústí nad Labem. Jednalo se o dopravní nehodu dvou osobních aut. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči provedli protipožární opatření a odstraňovali vyteklý olej z vozovky. Byl uzavřen jeden jízdní pruh. Dopravu řídila Policie ČR.

Územní odbor Žatec
požár přístavku

13. 2. 10:44 Jednotka HZS PS Podbořany vyjela k požáru v Železniční ulici v Kryrech. Hořel přístavek u rodinného domku. Jednalo se o přístavek s uskladněným dřevem. Oznamovatelé se snažili hasit vlastními silami. Požár byl lokalizován v 11:18 a zlkividován v 11:54.

Územní odbor Žatec
dopravní nehoda

13. 2. 5:57 Hasičské jednotky HZS PS Podbořany a SDH Kryry vyjel k dopravní nehodě v Tovární ulici v obci Kryry. Jednalo se o dopravní nehodu osobního auta. Při nehodě byl jeden člověk zraněn, vzala jej do péče zdravotnická záchranná služba. Auto bylo mimo vozovku. Hasiči provedli protipožární opatření a vyčkali na Policii ČR.

Územní odbor Teplice
požár komínu

13. 2. 1:15 Hasičské jednotky HZS PS Teplice a SDH Krupka vyjely do obce Krupka – Soběchleby. Kde došlo zahoření v komíně. jednalo se o prohořelý trám. Požár byl zlikvidován v 1:28. Místo bylo prohledáno termokamerou.