Právě se nacházíte:

Krajský web v novém!

V pátek 25. dubna v poledne se spustí nový krajský web. Krajské webové stránky www.kr-ustecky.cz prošly redesignem a úpravou struktury. Návštěvníkům nabídnou atraktivnější vzhled, uživatelsky příjemnější prostředí a mobilní verzi pro využití na tabletech a chytrých mobilních telefonech.

„V rámci úpravy vycházíme vstříc lidem zvyklým pracovat na moderních mobilních zařízeních. Stránky už změnu potřebovaly a věřím, že návštěvníci krajských stránek budou s novým vzhledem spokojeni. Ústecký kraj opakovaně slaví úspěchy v soutěži o nejlepší webové stránky měst a obcí, a to i na republikové úrovni. Také krajská samospráva chce v tomto trendu pokračovat a nabídnout občanům moderní úpravu  i služby,“ řekl ke změnám hejtman Oldřich Bubeníček.
 
Stránky www.kr-ustecky.cz vytváří od roku 2003 společnost WEBHOUSE, s.r.o. na redakčním systému Vismo online. Nová verze je v pořadí čtvrtá. Web zachovává stávající rozdělení na titulní stranu a tematické podweby. V rámci své funkcionality umožňuje nyní např. tvorbu projektových webů, sdílení kalendáře akcí ad. Ústecký kraj zaplatil za redesign stránek 298 tisíc korun. Průměrná měsíční návštěvnost činí cca 30 tisíc přístupů.