Právě se nacházíte:

NOVÁ SOUTĚŽ NA FB

Od března jsme se rozhodli zveřejňovat pravidelnou soutěž také na našem Facebooku. Na webových stránkách již jedenáctým rokem probíhá soutěž „Do zoo bez placení“, která spočívá ve výběru správné odpovědi na jednoduchou otázku, přičemž vylosovaný výherce získá dvě volné vstupenky do zoo a jeho jméno je uvedeno týden na stránkách zoo.  

Soutěž na Facebooku má jiný charakter, je to zábavná soutěž pro zvířecí detektivy s názvem „NAJDI MĚ“. Každý pátek bude vložen upravený obrázek rozdělený do políček, kde je v jednom či více z nich vidět část zvířete – noha, oko, čumáček… Úkolem není pojmenovat zvíře (to bude uvedeno v doprovodném krátkém textu), ale najít správné souřadnice, kde se nachází (např. D3, v případě více políček např. B2, C2). Výsledek je nutné zaslat na adresu soutezzoousti@seznam.cz vždy do dalšího čtvrtka, předmět a heslo je „Najdi mě“. Výherce, který bude vylosován každý pátek, se bude moci pyšnit hrdým titulem „Šerlok Zoolmes“. O výhře bude vítěz vyrozuměn e-mailem, pokud nám zašle svoji fotografii (jakoukoli J) a souhlas se zveřejněním, umístíme ji na Facebook do alba Šerloků Zoolmesů spolu se správnou odpovědí, stejně tak bude uveden i v zoo u expozici zvířete. Jinak uvedeme pouze jméno nebo přezdívku z emailu doplněnou kresbou čepice slavného detektiva. Další odměnou, který zároveň slouží jako pozvánka do naší zoo, je jednorázová volná vstupenka pro jednu osobu.

POZOR! Před losováním je zbytečné fotografie posílat! Zároveň všechny soutěžící ujišťujeme, že veškeré informace v e-mailu jsou určené pouze pro potřeby soutěže a nebudou poskytovány třetí straně!

Každý pátek se vymění fotografie pro další týden spolu s názvem zvířete a jeho charakteristikou, včetně konkrétní zajímavosti z naší zoo. Cílem je najít, kde se na upraveném obrázku nachází. Pokud si tedy chcete vyzkoušet, jaký máte postřeh, nezapomeňte každý pátek během dne sledovat náš Facebook. I Vy se můžete stát naším Šerlokem Zoolmesem :-).

http://www.zoousti.cz/