Rozpálení brzdového obložení kamionu a požár odpadu v prázdném domě

16. 10. 17:47 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří zadní guma kamionu s plachtou na dálnici D8 u Chlumce, okres Ústí nad Labem. Na místo vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Petrovice a Ústí nad Labem. Šlo o rozpálení brzdového obložení. Hasiči je ochlazovali vysokotlakým vodním proudem.

16. 10. 17:47 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří zadní guma kamionu s plachtou na dálnici D8 u Chlumce, okres Ústí nad Labem. Na místo vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Petrovice a Ústí nad Labem. Šlo o rozpálení brzdového obložení. Hasiči je ochlazovali vysokotlakým vodním proudem. Zlikvidováno v 18:11. Foto: Pavlína Purschová HZS ÚK.

 
17. 10. 0:46 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že u bývalého cukrovaru v Pražské ulici v Ústí nad Labem hoří nepořádek. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Ústí nad Labem. Hořel odpad v prázdném domě. Hasiči nasadili vysokotlaký vodní proud. Vynesli z domu propanbutanovou lahev. Nasadili přetlakovou ventilaci. Požár lokalizovali v 2:21 a zlikvidovali v 2:31.