Setkání podnikatelek v Ústí nad Labem již tento pátek

Veřejně prospěšná nezisková organizace Business & Professional Women CR v pátek 29. dubna od 14,30 pořádá v rámci projektu Akademie pro začínající podnikatelky (AWE) setkání podnikatelek v Severočeské vědecké knihovně v Ústí nad Labem. Přijďte a načerpejte inspiraci, navažte nové kontakty a vyslechněte si rady a tipy zkušených podnikatelek z ústeckého kraje.

Kromě představení projektu AWE na všechny účastnice a účastníky čeká zajímavý program. O své podnikatelské zkušenosti se podělí jednatelka společnosti Westrans Děčín Stanislava Heritesová Weigelová a majitelka děčínské kavárny Coffee & Books Jana Víchová. Součástí programu bude také interaktivní workshop koučky Pavlíny Moudré na téma „Jak změnit nastavení mysli na růst.“

Pokud chcete načerpat novou inspiraci, zažít na vlastní kůži řízený networking a seznámit se s aktivitami neziskové organizace Business & Professional Women CR, jste vítáni. Stačí jen jedna maličkost, a to rezervovat si své místo tím, že se ZAREGISTRUJETE.

Akademie pro začínající podnikatelky – Academy for Women Entrepreneurs je online studijní program, který do České republiky přinášíme exkluzivně díky podpoře Velvyslanectví USA v ČR. Každý rok z mnoha přihlášených vybíráme cca 40 žen, které studují program Dreambuilder, který vyvinula Thunderbird School of Global Management na Arizonské státní univerzitě. Úspěšné absolventky studia dostanou z této prestižní instituce také certifikát. Dále si účastnice akademie odnesou hotový byznys plán, poznají ženy s podobným zápalem pro byznys a získají spoustu důležitých rad a tipů.

AWE před třemi lety iniciovala americká vláda. V roce 2021 se studijní programy AWE objevily ve více než 75 zemích a otevřely tak cestu podnikání pro 70 000 žen! Business & Professional Women CR byla vybrána jako jediná organizace, která tento projekt realizuje v České republice za podpory Velvyslanectví USA v ČR, společnosti Deloitte a Datasys.

První ročník AWE v České republice byl hodnocen jako jeden z nejúspěšnějších ze všech zapojených zemí!