Silnice v Ústeckém kraji jsou většinou sjízdné, místy leží sníh

Silnice v Ústeckém kraji jsou většinou s opatrností sjízdné. Ve vyšších polohách místy leží uježděná vrstva sněhu krytá posypem nebo rozbředlé zbytky sněhu. Ve většině kraje jsou silnice holé či mokré. Vyplývá to z dopravních informací Ředitelství silnic a dálnic. Sněžení se objevuje jen místy. Teploty se dnes ráno pohybovaly od minus osmi v Krušných horách a minus šesti na Milešovce po minus jeden stupeň Celsia na Litoměřicku a Lounsku. 

Silnice v Ústeckém kraji jsou většinou s opatrností sjízdné. Ve vyšších polohách místy leží uježděná vrstva sněhu krytá posypem nebo rozbředlé zbytky sněhu. Ve většině kraje jsou silnice holé či mokré. Vyplývá to z dopravních informací Ředitelství silnic a dálnic. Sněžení se objevuje jen místy. 

Teploty se dnes ráno pohybovaly od minus osmi v Krušných horách a minus šesti na Milešovce po minus jeden stupeň Celsia na Litoměřicku a Lounsku. Meteorologové dnes předpovídají pro Ústecký kraj převážně zataženo, místy slabé sněžení. Na hřebenech hor a na severovýchodě kraje mohou být srážky častější a trvalejší. 
 
zdroj: ČTK