Právě se nacházíte:

Točené pití kdykoliv

Léto je v plném proudu a s ním i rodinná setkání, oslavy nebo grilování s přáteli. K dobrému jídlu ale patří i správně vychlazené a natočené pivo. To si můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv se službou Pivní expres společnosti DoDo, která vám doveze sud i s příslušenstvím rovnou na vaši akci.

Pivní expres oceníte při přípravě svateb, větších oslav, na pracovním večírku i když se spontánně rozhodnete uspořádat o víkendu posezení s přáteli. Služba vám totiž vybraný sud i s pípou doručí už do 24 hodin od objednání. Kurýr na místě vše zapojí, vysvětlí, jak máte správně čepovat, a po akci si prázdný sud i pípu zase odveze, takže nemusíte řešit žádné složité vracení.

Pivní expres nemyslí jen na milovníky klasického piva, kteří mohou vybírat ze značek Pilsner Urquell, Radegast, Gambrinus či Kozel. Objednat si lze také nealko Birell, cider Kingswood, jemné perlivé Frisco nebo různé pivní speciály. Svou chuť si prostě najde každý. Pípu si zapůjčíte za pouhých 200 Kč na den a služba je dostupná po celé Praze.

Více na https://idodo.cz/pivni-expres/