Právě se nacházíte:

Únik čpavku a benzínu

3. 11. 19:20 Jednotka podniku Setuza a jednotka HZS ÚK ze stanice Ústí nad Labem vyjely do areálu podniku Setuza v Ústí nad Labem, kde unikal z netěsnosti potrubí čpavek. Únik byl zastaven v 19:37. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči v protichemických oblecích a dýchacích přístrojích skrápěli uniklý čpavek clonovými proudnicemi a provádeli měření v zasaženém provozu. 

3. 11. 19:20 Jednotka podniku Setuza a jednotka HZS ÚK ze stanice Ústí nad Labem vyjely do areálu podniku Setuza v Ústí nad Labem, kde unikal z netěsnosti potrubí čpavek. Únik byl zastaven v 19:37. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči v protichemických oblecích a dýchacích přístrojích skrápěli uniklý čpavek clonovými proudnicemi a provádeli měření v zasaženém provozu. V okolí podniku nebylo nic naměřeno. Voda se čpavkem byla stažena do podnikové jímky v podnikové čističce odpadních vod. Podniková jednotka pak místo úniku monitorovala až do 2:02. Po té byla událost Krajským operačním a informačním srřediskem uzavřena.

 
4. 11. 21:34 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že v Mezní ulici na Severní terase v Ústí nad Labem je pod zaparkovaným autem louže vyteklého benzínu. Na místo vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Ústí nad Labem. Nádrž auta byla navrtána kvůli krádeži pohonných hmot. Hasiči otvor utěsnili a vyteklý benzín odklidili.