VÁNOČNÍ DÁRKY OD SODASTREAM V ROMANTICKÝCH PASTELOVÝCH BARVÁCH

Překvapte pod stromečkem své nejdražší limitovanou edicí výrobníků SodaStream Spirit Edition ve třech módních barvách.

Jistě znáte ten pocit, kdy při rozbalování dárků pod vánočním stromkem se zatajeným dechem čekáme, jak se obdarovaný bude tvářit a zda se mu na tváři objeví úsměv nebo radostné vykřiknutí, které řekne vše. Konkrétní emoci vám bohužel zaručit nemůžeme, ale milovníky nadčasového designu a perlivých vod rozhodně nezklamete. Výrobníky SodaStream Spirit jsou navíc provedeny v jemných pastelových barvách, které budou ozdobou každé kuchyně. A až k vám dorazí vánoční návštěva, budete skvěle připraveni.

Limitovaná edice Spirit Edition se představuje ve třech módních barvách, jsou jimi stydlivě růžová – Pink Blush, jemně limetková – Sweet Lime a ledově modrá – Ice Blue, pochopitelně i s lahvemi z plastu bez BPA v odpovídající barvě výrobníku.

Společnost SodaStream dokázala povýšit užitečné vybavení domácnosti na designovou záležitost, o čemž svědčí ocenění za design Red Dot Award. Kvalitu a výkon výrobníků SodaStream, což jsou pro spotřebitele podstatná kritéria, pak může doložit vítězství v testu výrobníků perlivé vody d’Test.

Nová limitovaná kompletní sada Studio Edition s výrobníkem domácí perlivé vody SodaStream Spirit dále obsahuje tlaku odolnou lahev bez BPA, dámskou lahev do kabelky 0,5 ml v barvě výrobníku, 2 ks sklenic ze speciální edice o objemu 330 ml a bombičku s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody.

A nebylo by krásné naučit vaše děti šetrnosti a ekologickému cítění? S výrobníky SodaStream půjdete příkladem. Nebudete totiž domů nosit žádné plastové lahve, kromě toho vám ušetří spoustu času, které byste jinak museli strávit v obchodě nakupováním balíků vod.

Doporučená akční cena 2349 Kč