VÁNOČNÍ OSVĚTLENÍ – DŘEVĚNÉ DEKORACE RETLUX

Vánoce pomalu ale jistě klepou na dveře a nastává čas rozhodování nad barvou vánoční výzdoby bytu. Trendy se tento rok trochu uklidnily a velí používat tradiční materiály, jako je dřevo a sklo. Co by to bylo za sváteční dny, bez vůně dřeva?!  Značka Retlux letos představuje krásnou kolekci dřevěných světelných dekorací, které doma vykouzlí tu správnou vánoční atmosféru.

Betlém neodmyslitelně patří k Vánocům a najdeme ho snad v každé rodině.  Moderní Betlém RXL 304 je vyroben z dřevěné překližky a je podsvícen 5 LED diodami. Praktickým napájením na 2 AA baterie, odpadá nepříjemné schovávání kabelů a betlém tak může být umístěn ke stromečku, na okenní parapet, krbovou římsu nebo jídelní stůl. Motiv jesliček je do dřeva vypálen laserem

Doporučená akční cena Betlému je 169,- Kč.

Pohled do plamene svíčky je nádherný, ale kolikrát dokáže být i nebezpečný. Stačí malá nepozornost a může se stát tragédie. Bezpečný svit svíček nahradí již tradiční designový stupňovitý svícen RXL 234 se 7 LED svíčkami, které vyzařují příjemné teplé, bílé světlo. Délka přívodního kabelu je až 1,5 metru a tak může být jednoduše umístěn například do okna, na odkládací stolek či do knihovny.

Svícen pořídíte za 429,- Kč.

Ratanové ozdoby Retlux s 10 či 15 LED diodami, jsou moderní a designovou dekorací. Mohou být zavěšené do prostoru či oken. Na výběr je hned ze 3 motivů: Srdce RXL 256, Hvězda RXL 255 a Koule RXL 257. Příjemné teplé bílé světlo nebude nikterak oslňovat, a tak si lze bez rušení vychutnat tu pravou idylu času Vánoc.

Ratanové ozdoby jsou k dostání za 309,- Kč.

Tradiční střapaté řetězy na stromeček je možné vyměnit za moderní a neotřelé svítící domečky! Sadu Bílých dřevěných domečků RXL 268 skvěle zkombinujete s Domečky se sněhem RXL 267. Díky časovači  lze pohodlně nastavit intervaly zapínání.  Každý řetěz měří 2m a obsahuje 10 domečků s 10 LED diodami, které svítí příjemnou teplou bílou barvou. Díky přívodnímu kabelu (0,3m), lze dekoraci zavěsit i do okna či s ní orámovat zábradlí. Krásně vypadají také jen tak ledabyle položené mezi organzou/tylem na odkládacím stolku.

Doporučená cena je 319,- Kč

Vánoční svítidla, řetězy a další dekorace jsou náporem na elektrickou síť. Proto, abyste předešli možným výbojům, zapojte tyto osvětlení do přepěťových ochran SENCOR. Ty ochrání vaše přístroje i domov samotný. Přepěťové ochrany SENCOR jsou nabízeny v několika variantách – od jednoduché pro jeden spotřebič přes mnohanásobné s USB konektory pro nabíjení připojených zařízení. Cenově jsou dostupné již od 229 Kč.