Zpravodajský portál www.tydeniky.cz rozšířil nabídku

Na internetovém portále Českého Metropolu www.tydeniky.cz se počátkem tohoto týdne objevila nová lišta. Nabízí aktuální zpravodajství ze všech krajů České republiky včetně hlavního města Prahy. Ředitele vydavatelství Ing. Jiřího Morštadta jsme se zeptali, co sleduje tento nový počin.

Vyslyšeli jsme přání našich čtenářů, kteří naše stránky sledují, a není jich málo – zaznamenáváme kolem 20 000 přístupů denně  -  abychom šli v aktuálním zpravodajství ještě víc do hloubky a kromě dění ve světě a v naší republice podrobněji postihovali i život v krajích, tedy to, co je lidem nejblíž.  
 
Na našem portále www.tydeniky.cz si dnes může vybrat každý podle toho, co je mu blízké. Z původní varianty například sport, motorismus, zdraví, kulturu, film, zajímavosti, krimi, reality, nebo politiku. A nyní navrch k tomu ještě i zprávy z krajů. V aktuální informovanosti se snažíme vyhovět i těm, kteří jsou příznivci sociálních sítí. Provozujeme facebookovou stránku Český Metropol a také profil Noviny Metropol a postupně zvyšujeme počet jejich přátel. Tento zájem nás těší. Pro nejbližší období ještě nabídku na Facebooku rozšíříme o další atraktivní stránky. Ale to už bych předbíhal, nechte se překvapit.