Hokejové soustředění mládeže 2020 se opět vydařilo

11. 08 2020 | První srpnový týden proběhl v Ústí nad Labem již 5. ročník  Hokejového soustředění mládeže 2020

Jedná se o jedinečný přípravný kemp mladých hráčů prvoligového hokejového oddílu Slovan Ústí nad Labem. Každý den čekal na hráče intenzivní program. Dvě tréninkové jednotky na ledě, dvě na "suchu", výuka teorie ledního hokeje, hraní společenských her. Na denním programu byly také moderní tréninkové metody, které jsou velmi důležité pro rozvoj dovedností mladých hráčů.

Novinkou na tomto kempu byla účast zástupců společností zabývajících se servisem holí a podporou regenerace těla při poúrazových stavech mladých sportovců.

Po dohodě s generálním manažerem Slovan Ústí nad Labem Janem Čalounem prezentoval přítomným rodičům a hráčům pan Lubomír Brdíčko své projekty s názvem HITKOM.CZ. Tyto projekty již třetí sezonu slouží hokejovým oddílům všech věkových a výkonnostních úrovní nejen v ČR ale i v zahraničí. Jde zejména o servis kompozitových holí a úpravu a výběr holí pro hráče všech věkových kategorií.

Paní Hana Jahodová pak seznámila přítomné s přípravky na podporu sportovního výkonu, regeneraci těla po náročných výkonech a podporu regenerace při poúrazových stavech.

Všechny strany hodnotí společný kemp jako velmi užitečný a prospěšný a jednají o spolupráci v závodním období v sezoně 2020/21.