Tanečnice z TS Freedom Ústí nad Labem dobyly Hollywood

Skvělá zpráva přišla zpoza oceánu. Tanečnice z TS Freedom, které se zúčastnily mezinárodní soutěže talentů “World championships performing arts“ v Hollywoodu, v Los Angeles, Californie USA, získaly unikátní ocenění.

Jako jediná taneční skupina z České republiky jsme získaly 1. místo v kategorii Hip Hop s choreografií „Dark Horses“ a 2. místo v kategorii Open s choreografií „American Breakfest“. Zároveň jsme se protančily v absolutní finálovou skupinu, do které z 2 000 soutěžních čísel ve všech talentových kategorií (zpěv, akrobacie, herectví, tanec a další) postoupilo 25 nejlepších. Tuto finálovou show shlédlo přes internet kolem 1 000 000 diváků a z toho 80 000 diváků se dívalo v České republice.

Jako vítězky jsme získaly „divokou kartu“ na příští ročník (tzn. že se nemusíme zúčastnit národního výběrového kola, ale postupujeme  automaticky), který proběhne v červenci 2015 v Californii na Long Beach. Věříme, že se nám podaří získat finanční podporu i na příští rok a budeme moci divokou kartu využít. Byl to neuvěřitelný zážitek a skvělá reprezentace naší země a především města Ústí nad Labem.

Pozdrav posílají Silvie Netíková, Barbora Zadinová, Vladimíra Kodajová a Markéta Šváchová